Cześć, cieszę się, że tu jesteś 🙂 . Mam na imię Kasia, mieszkam i pracuję na pięknym południu Polski, w Bielsku-Białej. Gdybym miała streścić swoją osobę w kilku słowach, to za pewne byłyby to: optymistka, lekko bujająca w obłokach, psia mama, ekscytująca się wszystkim wokoło, niecierpliwa, czasami za bardzo się przejmująca.
Ten blog jest moim osobistym miejscem w sieci, gdzie skupiam się głównie na relacjach z odwiedzonych przeze mnie miejsc, oczywiście nieodłącznie z fotografią w tle.
Moim motorem napędowym w życiu, poza rodziną, przyjaciółmi, miłością, czworonogiem, są moje pasje. Czasami mam wrażenie, że łapię się zbyt wielu zainteresowań, ale zawsze dochodzę do wniosku, że w tej kwestii nie sposób przesadzić. Na tyle, na ile pozwala mi wolny czas, realizuję się w tym, co kocham, co sprawia mi przyjemność i do czego nie potrzebuję żadnej dodatkowej motywacji.
Spośród wszystkich moich pasji fotografia jest ze mną najdłużej. Kocham też podróże. Chyba jak każdy, nie będę oryginalna. Nie ma nic lepszego, niż odkrywanie nowych miejsc, czy to bliskich, czy bardzo odległych, oczywiście zawsze z aparatem w ręku. Co jeszcze… nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, jednak sprecyzowanie moich muzycznych gustów jest skrajnie niemożliwe. Właściwie odnajduję coś dla siebie w każdym gatunku. Żałuję, że życie nie może mieć w tle soundtracku, niczym w filmach. Pokój powoli zagraca się od winyli i płyt CD, a mi wciąż mało. Pozostają jeszcze wszystkie okołosportowe zajawki, a spośród nich w szczególności taniec, snowboard, rower, a także podróże małe i duże z moim czworonogiem. Aha, no i jestem stuknięta na punkcie MotoGP.