Coś o mnie

Cześć, cieszę się, że tu jesteś 🙂 . Mam na imię Kasia, mieszkam i pracuję na pięknym południu Polski, w Bielsku-Białej. Gdybym miała streścić swoją osobę w kilku słowach, to za pewne byłyby to: optymistka, lekko bujająca w obłokach, psia mama, ekscytująca się wszystkim wokoło, niecierpliwa, czasami za bardzo się przejmująca.
Ta strona jest moim osobistym miejscem w sieci, gdzie skupiam się głównie na mojej największej i najdłuższej stażem pasji, czyli fotografii.
Kocham też podróże. Chyba jak każdy, nie będę oryginalna. Nie ma nic lepszego, niż odkrywanie nowych miejsc, czy to bliskich, czy bardzo odległych, oczywiście zawsze z aparatem w ręku. Co jeszcze… nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, jednak sprecyzowanie moich muzycznych gustów jest skrajnie niemożliwe. Właściwie odnajduję coś dla siebie w każdym gatunku. Żałuję, że życie nie może mieć w tle soundtracku, niczym w filmach. Pokój powoli zagraca się od winyli i płyt CD, a mi wciąż mało. Pozostają jeszcze wszystkie okołosportowe zajawki, a spośród nich w szczególności taniec, snowboard, rower, a także podróże małe i duże z moim czworonogiem. Aha, no i jestem stuknięta na punkcie MotoGP.

Fotografia

Fotografią zaczęłam się interesować już jako dzieciak. Głównym tematem moich zdjęć były wtedy koty mojej babci, a jedna klisza w aparacie wystarczała zaledwie na 1-2 dni. Rodzice, znużeni hurtowym zakupem klisz, sprezentowali mi pierwszy aparat cyfrowy, stary, dobry Panasonic Lumix. Nie byli świadomi, że to będzie to dopiero początek mojej fotograficznej przygody…

W dorosłym życiu każde swoje oszczędności wydawałam na sprzęt. Wszystko, czego się nauczyłam, przerobiłam na lustrzance Nikon D80 i kilku standardowych obiektywach.

Obecnie pracuję na Nikonie D750, obiektywach Nikon i Tamron, a także szeregu innych akcesoriów. Głównym narzędziem pracy jest jednak moja wyobraźnia i kreatywność. Ufam swoim wizjom i zamysłom, a za pomocą sprzętu mogę przelać na kadr to, co kreuje moja głowa.

W swoich pracach staram się stawiać bardzo duży nacisk na naturalność sytuacji i złapanie magii chwili. Współpraca z ludźmi daje mi niesamowicie dużo radości i satysfakcji. Każdy wnosi coś nowego, nie tylko do samego portfolio, ale też do mojego postrzegania i doświadczenia. Ciągle się uczę, rozwijam swoje umiejętności, próbuję nowych rzeczy, technik i tricków fotograficznych.

Jeżeli Twoja głowa, podobnie jak moja, pęka od pomysłów – odezwij się, na pewno razem stworzymy coś wyjątkowego.

info@katastrefa.pl