Coś o mnie

Cześć, cieszę się, że tu jesteś 🙂 . Mam na imię Kasia, mieszkam i pracuję na pięknym południu Polski, w Bielsku-Białej. Gdybym miała streścić swoją osobę w kilku słowach, to za pewne byłyby to: optymistka, lekko bujająca w obłokach, psia mama, ekscytująca się wszystkim wokoło, niecierpliwa, czasami za bardzo się przejmująca.
Ta strona jest moim osobistym miejscem w sieci, gdzie skupiam się głównie na mojej największej i najdłuższej stażem pasji, czyli fotografii.
Kocham też podróże. Chyba jak każdy, nie będę oryginalna. Nie ma nic lepszego, niż odkrywanie nowych miejsc, czy to bliskich, czy bardzo odległych, oczywiście zawsze z aparatem w ręku. Co jeszcze… nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, jednak sprecyzowanie moich muzycznych gustów jest skrajnie niemożliwe. Właściwie odnajduję coś dla siebie w każdym gatunku. Żałuję, że życie nie może mieć w tle soundtracku, niczym w filmach. Pokój powoli zagraca się od winyli i płyt CD, a mi wciąż mało. Pozostają jeszcze wszystkie okołosportowe zajawki, a spośród nich w szczególności snowboard, rower, a także podróże małe i duże z moim czworonogiem Bajką. Aha, no i od niedawna wraz z moim lubym uskuteczniamy turystykę motocyklową. Jeśli już o motorach mowa, to jestem stuknięta na punkcie MotoGP.

Masz pytania? Napisz do mnie: info@katastrefa.pl